Vega Plus
Uzun yılların verdiği tecrübe ve tasarımlar ile İzmir’deki fabrikamızda ISO - CE - OHSAS belgeleri ile üretimler yapmaktayız. Türkiye başta olmak üzere yurtdışında da adından söz ettirerek başarılı faaliyetlere imza atmıştır. Kurumsal altyapısını her geçen gün büyüten bizler, Türkiye’de ilk defa çelik ve prefabrik yapılar alanında 3D boyutlu tasarımlarıyla sektöründe öncü firma olmayı başarmış, halen dinamik mühendis ve mimar kadrosuyla büyük projelere imza atmaya devam etmektedir.
 
Piyasada öncü bir firma olarak Vega Plus unvanıyla luxary çelik evler, çelik prefabrik yapılar, konteyner yapılar, ahşap yapılar, tiny yapılar, çatı kaplama sistemleri, çevre peyzaj, havuz sistemleri ve size özel çeşitli projeler ile çalışıyoruz.
 
Sizlere kalite ve konfor güvencesini bir arada sunuyoruz. Siz hayal edin biz gerçekleştirelim sloganımızla özel istekleriniz doğrultusunda yapılacak tasarımlar yönünden her türlü projeyi gerçekleştirebilecek ekibimizle her zaman hizmetinizde olacağız.Vega Plus bir Viya Çelik Mühendislik AŞ markasıdır.